O NÁS

NOWADAYS s.r.o. je inovativní firma, která svým vlivem přesahuje do mnoho oborů podnikání. Od reklamních kampaní, bezpečnostní agentury, event marketingu a ecommerce přes výrobu reklamních předmětu až po provozování právní poradny.

NAŠE FILOSOFIE

Naši klienti pro nás nejsou pouhým zdrojem příjmů, nýbrž partnery, se kterými budujeme vzájemnou důvěru a usilujeme o transparentní dlouhodobé vztahy. Neslibujeme nesplnitelné, komunikujeme otevřeně a upřímně. Neřekneme vám to, co slyšet chcete, ale co slyšet potřebujete.

NAŠE HISTORIE

Jsme holding pokrývající svými projekty výrobu reklamních předmětů, online marketing, ecommerce, právo a event marketing. Stávajícím i potenciálním klientům přinášíme komplexní řešení v oblasti reklamy a komunikace. Díky zkušenostem a dlouholetým vazbám na dodavatele napříč celým mediálním spektrem nabízíme veškerá řešení pod jednou střechou.

null
Event Marketing
Vymyslíme program, zajistíme vše potřebné. Koordinační součinnost, produkci, program účinkujících
null
Reklama
S dobře nastavenými reklamními kampaněmi vás zákazník snadno najde a lépe jej přesvědčíte, aby u vás nakoupil.
null
Bezpečnost
Poskytujeme bezpečnostní služby té nejvyšší kvality. Pracujeme chytře, systematicky a efektivně.

PROČ PRÁVĚ MY?

Vytváříme kompletní kreativní koncepce i jednotlivé komponenty. Máme vlastní in-house kreativní tým a samozřejmě i síť externích spolupracovníků. Pro většinu z našich klientů pracujeme dlouhodobě a všem nabízíme kompletní servis. Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Vzhledem k bohatým zkušenostem umíme být velmi efektivní, takže zajistíme, aby vaše investice měla hlavu a patu. Vždy od nás můžete očekávat nadstandardní přístup. Vždy nejprve vyslechneme Váš problém a poté se pustíme do jeho řešení.