O nás

Vítejte v NOWADAYS

Vzhledem k bohatým zkušenostem umíme být velmi efektivní, takže zajistíme, aby vaše investice měla hlavu a patu.

Kdo jsme?

Neslibujeme nesplnitelné, komunikujeme otevřeně a upřímně. Neřekneme vám to, co slyšet chcete, ale co slyšet potřebujete.

Náš cíl

Naši klienti pro nás nejsou pouhým zdrojem příjmů, nýbrž partnery, se kterými budujeme vzájemnou důvěru a usilujeme o transparentní dlouhodobé vztahy.

Naše služby

Vždy od nás můžete očekávat nadstandardní přístup. Vždy nejprve vyslechneme Váš problém a poté se pustíme do jeho řešení.

Historie

Jsme holding pokrývající svými projekty výrobu reklamních předmětů, online marketing, ecommerce, právo a event marketing.
Stávajícím i potenciálním klientům přinášíme komplexní řešení v oblasti reklamy a komunikace.
Díky zkušenostem a dlouholetým vazbám na dodavatele napříč celým mediálním spektrem nabízíme veškerá řešení pod jednou střechou.

Naše služby

01

ONLINE MARKETING

Kampaně navrhujeme na základě důkladné analýzy. Nejdříve prozkoumáme váš web, sociální sítě a PPC strategie a porovnáme je s konkurencí. Pak vybereme nejvhodnější nástroje, strategie a rozpočty. 

02

EVENT MARKETING

Pořádáme konference, firemní akce a reklamní akce na celém území České republiky a Slovenska. Zajišťujeme profesionální event marketing, přičemž chápeme velkou důvěrnost informací spojených s vašimi projekty.

03

VÝROBA REKLAMNÍCH PŘEDMĚRŮ

Prioritou je pro nás spokojený zákazník, a proto Vám vyhotovíme jakýkoliv reklamní předmět přesně podle vašich představ.

04

SEO OPTIMALIZACE

Systematickou prací včetně kompletní SEO analýzy a implementace technických i obsahových úprav zvýšíme návštěvnost vašeho webu ze zdroje organic a zvýšíme kvalitu návštěv.

05

GRAFIKA A BRANDING

Nejdříve prozkoumáme váš byznys a vše důkladně zhodnotíme. Po analýze vám doporučíme, jak změnit grafickou podobu nebo komunikaci vaší značky. 

06

PRÁVNÍ PORADENSTVÍ

Pro naše právní poradenství online neplatí otevírací doba, Váš problém nám můžete napsat kdykoliv.

Proč právě my?

Vytváříme kompletní kreativní koncepce i jednotlivé komponenty. Máme vlastní in-house kreativní tým a samozřejmě i síť externích spolupracovníků.

Pro většinu z našich klientů pracujeme dlouhodobě a všem nabízíme kompletní servis.

Zaštiťujeme komplexní servis v rámci online marketingu. Ať už jste tedy na samém začátku vašeho businessu, nebo naopak jedničkou ve svém oboru, víme, jak vaši online prezentaci posunout o úroveň výš. Veškeré cíle a výsledky naší činnosti převádíme do řeči vašeho podnikání.

Zajistíme produkci všech reklamních nosičů i aktivit ve špičkové kvalitě. Ušetříme Vám práci i peníze. Každé médium v našich mediaplánech je navrženo na základě pečlivých hloubkových analýz.

Projektů Hotových
projects-icon.png
Spokojených Klientů
heart-icon.png
+
Webových stránek
code-lines-icon.png
+
Vlastních Projektů
award-icon-free-img.png

Chtěli byste s námi zahájit spolupráci?

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.